https://fonty24.pl

Czcionki za darmo. Przeglądaj bazę tysięcy bezpłatnych fontów. Przeszukuj je wg kategorii lub po nazwach. Wpisz w sekcji menu "Ustawienia" dowolne słowo i sprawdź jak prezentuje się przy wykorzystaniu wybranej czcionki.

:: Regulamin

Korzystając ze strony fonty24.pl i pobierając darmowe czcionki dostępne na tej stronie oświadczasz, że przeczytałeś i zgodziłeś się na wszystkie warunki tu przedstawione. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany tych warunków w dowolnym momencie.

Właścicielem serwisu fonty24.pl jest Didwear sp. z o.o. z Lublina

Poniższe zapisy stanowią umowę prawną zawartą pomiędzy użytkownikiem strony, a jej włascicielem. Przed pobraniem dowolnej czcionki ze strony fonty24.pl i/lub wykorzystaniem jej, potwierdzasz, że przeczytałeś, zrozumiałeś i akceptujesz wszystkie zapisy tej umowy. Rozumiesz, że czcionki oraz wszelkie prawa autorskie należą do jej autorów, projektantów. Nawet jeśli w informacjach o czcionce nie ma podanych danych na temat jej autora oraz informacji o prawach autorskich, należy przyjąć, że taka czcionka również jest chroniona prawami autorskimi. Korzystanie z czcionek odbywa się na Twoją własną i wyłączną odpowiedzialność. Nie bierzemy i nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za wszelkie szkody spowodowane użytkowaniem czcionek pobranych ze strony fonty24.pl, zarówno pośrednie, przypadkowye oraz wtórne (w tym także nie możesz rościć sobie żadnych praw dotyczących odszkodowania względem serwisu fonty24.pl za ewentualne straty, szkody itd). Wg naszej wiedzy wszystkie czcionki dostępne na tej stronie są bezpłatne i nie podlegają ograniczeniom dotyczącym ich dystrybucji. W razie znalezienia czcionki, która według Ciebie nie jest czcionką bezpłatną lub/i nie może być w ten sposób dystrybuowana koniecznie skontaktuj się z nami, a my po pozytywnej weryfikacji Twojego zgłoszenia natychmiast ją usuniemy z systemu.

Polityka Prywatności

Twoja prywatność jest dla nas bardzo ważna. Ochrona Twojej prywatności to tylko jeden z elementów naszej misji, współtworzenia bezpiecznego środowiska w sieci. Każdy Twój email kierowany do nas oraz inne informacje nam przekazywane pozostają poufne. Nie będziemy udostępniać, wypożyczać lub handlować żadnymi Twoimi danymi, które przekażesz nam w trakcie użytkowania strony.

Gdy odwiedzasz naszą stronę zbieramy podstawowe dane na temat Twoje wizyty takie jak: dane techniczne na temat Twojej przegladarki, systemu operacyjnego, sposobów w jaki dotarłeś na naszą stronę, numer IP Twojego komputera, informacje na temat Twojego dostawcy internetu, adres strony internetowej, z której do nas trafiłeś oraz niektóre inne parametry techniczne i operacyjne jak czas spędzony na naszej stronie, odwiedzane podstrony, pobierane czcionki itd... Są to wyłacznie informacje ogólne, które pozwalają nam na lepsze zrozumienie Twoich potrzeb dzięki czemu możemy stale doskonalić i rozbudowywać ten serwis. Tymi ogólnymi informacjami możemy dzielić się z naszymi partnerami biznesowymi. Na przykład, możemy udostępnić informacje dotyczące dziennej liczby unikalnych użytkowników na naszej stronie. Informacje te nie zawierają żadnych danych osobowych, które można wykorzystać do zidentyfikowania Ciebie.

Wszystkie dane przechowywane na naszych serwerach są chronione "firewallem", tak aby przeciwdziałać bezprawnemu ich użyciu. Mimo, że dokładamy wszelkich starań w celu zabezpieczenia danych osobowych przed ich utratą, niewłaściwym wykorzystaniem lub zmianą przez osoby trzecie, należy pamiętać, że zawsze na wszystkich stronach dostępnych w sieci bez żadnych wyjatków, występuje ryzyko, że złodzieje mogą znaleźć sposób, aby uniemożliwić lub obejść działanie systemu bezpieczeństwa.

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w zapisach polityki prywatności. Zastrzegamy sobie prawo, do zmiany, modyfikowania, dodawania lub usuwania według własnego uznania fragmentów polityki prywatności w dowolnym momencie. Wszelkie zmiany będą opublikowane na tej stronie. Podczas odwiedzin strony fonty24.pl, wyrażasz zgodę na wszystkie warunki polityki prywatności i nasze ograniczenia odpowiedzialności. Dalsze korzystanie z tej strony stanowi Twoją nieustającą zgodę na te warunki. Jeśli nie zgadzasz się z warunkami naszej polityki prywatności oraz zasad korzystania z serwisu, misisz bezwzględnie zaprzestać korzystania z naszej strony.